Nodarbību apraksts:
Pirmdienas: bāzes tehniku nodarbība. Mērķis: iesācējiem iemācīt pareizu cīņai raksturīgu kustību stereotipu. Stājas, kustēšanos, kāju darbs (footwork) sitienus un aizsardzību no sitieniem, kā arī attīstīt koordināciju un apgūt sparinga pamatus. Nepieciešamais ekipējums: boksa cimdi, kape, cirkšņa sargs, kāju sargi.

Otrdienas: Krav Maga P4-G3 līmeņu tehnikas. Mērķis: pieredzējušākiem dalībniekiem iespēja atkārtot un iemācīties sarežģītākas Krav Maga tehnikas - aizsardzība no uzbrukuma ar nazi, nūju vai draudiem ar pistoli. Nepieciešamais ekipējums: MMA cimdi, kape, cirkšņa sargs, kāju sargi.

Trešdienas: Krav Maga P1-P3 līmeņu tehnikas. Mērķis: iesācējiem iemācīt Krav Maga pamattehnikas - 360 aizsardzību, atbrīvošanās no žņaugšanām, aizsardzība no uzbrukumiem vai draudiem ar nazi u.c. Nepieciešamais ekipējums: cirkšņa sargs, kāju sargi, kape.

Ceturtdienas: cīņas un sparinga nodarbība. Mērķis: dažāda līmeņa audzēkņiem apgūt sarežģītākas sitienu un sitienu kombināciju tehnikas, tās pielietojot sparingā un sparinga uzdevumos. Nepieciešamais ekipējums: boksa cimdi, MMA cimdi, cirkšņa sargs, kāju sargi, kape.

Piektdienas: vispusīgās fiziskās sagatavotības (VFS) nodarbība ar pašaizsardzības elementiem/lēmumu pieņemšana uzbrukuma gadījumā/aizsardzība no vairākiem uzbrucējiem. Mērķis: attīstīt VFS un lēmumu pieņemšanu uzbrukuma gadījumā. Nedēļas tēmas apkopojums dinamiskos vingrinājumos un sparingā. Nepieciešamais ekipējums: paklājiņš, MMA cimdi, kāju sargi, cirkšņa sargs, kape.
Made on
Tilda