Skip to main content

Piesakies uz
nodarbību

Pirmā nodarbība

Atrašanās vieta ir Dambja iela 3a. Autosstāvvieta atrodas pretī PTA sadzīves tehnikas veikalam. Dodieties pa kreisi līdz barjerai, pēc tam pa labi līdz nākamajai barjerai. Krav Maga Riga kluba ieejas durvis ir pa labi sarkanajā ķieģeļu ēkā .Ģērbtuves un mūsu sporta zāle atrodas 2. stāvā. Durvis darbojas uz elektronisko čipu un ir slēgtas. Pieklauvējiet pie durvīm un Jūs ielaidīs. Plašāka informācija par klubu un nodarbību laikiem ir atrodama mūsu tīmekļa vietnē www.kmr.lv un sociālajos tīklos instagram un facebook – Krav Maga Riga.

Uz pirmo nodarbību, lūdzu, ierodieties laicīgi (vismaz 15 minūtes iepriekš).

PIRMĀ NODARBĪBA IR BEZMAKSAS! (ja nav noteikts citādāk atsevišķu kursu ietvaros)


Info

Informācija par kluba procedūrām, ja izlemsiet turpināt trenēties mūsu klubā.

Ceram, ka Jums patiks izmēģinājuma nodarbība un izvēlēsieties turpināt attīstīt savas pašaizsardzības iemaņas un fizisko sagatavotību mūsu klubā. Zemāk varat iepazīties ar papildu informāciju par dalību krav maga nodarbībās un Krav Maga Riga (KMR) kluba procedūrām.

Piekļuve telpām

 • Ne vēlāk kā pirms otrās nodarbības audzēknis/-e patstāvīgi iegādājas piekļuves karti, kas nepieciešama iekļūšanai Kluba telpās un Pakalpojuma saņemšanai Kluba telpās. Izsniegto Kluba karti drīkst lietot tikai tā persona, kuras dati ir norādīti uz Kluba kartes. Katram audzēknim/-ei jāiegādājas sava Kluba karte.

Abonementi un maksājumi

 • Abonementa darbības un apmaksas periods ir 1 (viens) kalendārais mēnesis (no mēneša pirmā līdz pēdējam datumam)

 • Abonementa cenas ir apskatāmas www.kmr.lv/cenas (speciāliem kursiem var būt noteiktas atsevišķi)

 • Pirmā mēneša apmaksas periods ir no pirmās maksas nodarbības līdz šā mēneša pēdējam datumam un maksa par pirmo mēnesi tiek aprēķināta proporcionāli atlikušo nodarbību skaitam šajā mēnesī.

 • Esošiem audzēkņiem, atsākot treniņus, mēneša vidū ir jāņem vērā, vai izdevīgāks būs abonementa maksājums vai maksa par atsevišķām nodarbībām līdz mēneša beigām. Esošiem audzēkņiem pārrēķini netiks veikti.

 • Visi maksājumi ir neatgriezeniski un netiek atgriezti audzēknim/-ei arī tad, ja audzēknis/-e faktiski nav apmeklējis nodarbības (neatkarīgi no iemesla) apmaksātajā periodā (izņemot, ja nodarbība nenotiek pakalpojuma sniedzēja vainas dēļ).

 • Privātajām nodarbībām tiek piemērota 48 stundu atcelšanas politika. Ja nodarbība tiek atcelta vēlāk nekā 48 stundas pirms tās sākuma, maksa par šo nodarbību netiek atgriezta.

Apģērbs

 • Nodarbību laikā ir jāvalkā atbilstošs apģērbs — T-krekls un garās treniņbikses/šorti. Ja tiek vilkti legingi, tad virsū jāvelk šorti. Apaviem ir jābūt ar atbilstošu zoli (cīņas, boksa apavi vai apavi ar mīksto zoli), lai nebojātu zāles segumu. Bērnu un pusaudžu nodarbībās apavi netiek vilkti (trenējas zeķēs vai basām kājām), ja nav noteikts citādāk.

 • Piedaloties nodarbībās, ir jāievēro augstas higiēnas prasības, tostarp nagiem jābūt apgrieztiem, treniņa apģērbam jābūt izmazgātam un tīram (treniņtērps ir jāmazgā pēc katras nodarbības).

Ekipējums

 • Ekipējums ir nepieciešams, lai apgūstamās iemaņas varētu praktizēt droši attiecībā pret sevi un treniņu partneri. Daļa inventāra, kā piemēram kape un cirkšņa sargs ir nepieciešams savai drošībai, taču cimdi un kāju sargi nepieciešami, lai varētu trenēties pārī un neradītu partnerim traumas. Inventāra trūkuma gadījumā, piedalīties nodarbībās ir iespējams, taču instruktors nevar šādi garantēt atbilstošu darbību katrā uzdevumā. Brīdī, kad jūsu inventāra trūkums apdraud citu cilvēku drošību, var gadīties, ka Jums tiek izvēlēts uzdevums, kas jāveic vienatnē, tehnikas nostiprināšanai, bez praktiskajiem elementiem darbā pāros vai grupās.

 • Nepieciešamais ekipējums pieaugušajiem un jauniešiem:
  1) Cirkšņa sargs, 2) kāju sargi, 3) boksa cimdi, 4) mma cimdi, 5) zobu kape

 • Nepieciešamais ekipējums bērniem: Boksa cimdi

 • Visam ekipējumam (izņemot MMA cimdus) jābūt iegādātam ne vēlāk kā otrajā abonementa mēnesī.

 • Sīkāks apraksts par ekipējumu, izmēriem un veikaliem, kur tie iegādājami, ir atrodams šeit: www.kmr.lv/ekipejums

Datu apstrāde

 • Nodarbībās, iepriekš brīdinot, varam veikt filmēšanu un fotografēšanu ar nolūku video un foto attēlus publicēt sociālajos tīklos vai citos kluba reklāmas materiālos.

 • Ja audzēknis/-e nevēlas, lai audzēknis/-e vai audzēkņa/-es bērni tiktu filmēti vai fotografēti treniņa laikā, tas iepriekš jāpaziņo rakstiski, rakstot uz e-pastu: [email protected]

 • Kluba treniņa zālē darbojas videonovērošana, kas paredzēta Kluba, tā apmeklētāju un personāla drošībai, iespējamo noziedzīgo nodarījumu (piemēram, zādzību), prevencijai un atklāšanai. Video ieraksti tiek izmantoti tikai šajā punktā norādītiem mērķiem.


Praktiskums
Efektivitāte
Daudzpusība